Обама
Обама зробив кілька па з аргентинською танцюристкою

Під час офіційного візиту в Аргентину президент США Барак Обама станцював танго з місцево танцюристкою, передає ABC News.

Під час прийому у Президента Аргентини Маурісіо Макрі в Буенос-Айресі перед гостями виступили професійні танцюристи, після чого жінка-танцюрист запросила станцювати Барака Обаму, а її партнер – дружину американського лідера Мішель.

Президент США спочатку спробував відхилити запрошення, але потім погодився і вийшов з-за столу. Під музику він зробив кілька танцювальних па.

Чи була ця сцена запланована заздалегідь чи ні, невідомо. Однак західна преса сходиться на думці, що танець Обами виглядав досить непогано.

CeSHsGRXEAA9BwVObama-has-defied-his-Republican-critics-who-accuse-him-of-ignoring-the-threat-America-faces-from-terrorismЗМІ відзначають, що це вже не перший танець Обами, виконаний ним під час офіційних поїздок. Раніше, у вересні 2015 року, під час поїздки на Аляску Обама станцював місцевий народний танець. А до цього – влітку 2015 року – президент США станцював під час візиту до Кенії.

Як відомо, в Аргентині подружжя Обама перебуває з офіційним візитом. Це перший візит глави США в цю латиноамериканську країну з 2005 року, коли сюди приїжджав Джордж Буш. Він відвідав в Аргентині Саміт Америк, який завершився провалом, а самому Бушу довелося вислухати тоді чимало критики.

 Читайте: Спритний Кастро не дав Обамі поплескати себе по плечу (відео)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ