The first company-sized contingent of about 150 U.S. paratroopers from the U.S. Army's 173rd Infantry Brigade Combat Team based in Italy march as they arrive to participate in training exercises with the Polish army in Swidwin, northern west Poland April 23, 2014. The United States is sending about 600 soldiers to Poland and the three Baltic states for infantry exercises, the Pentagon said, one of its highest-profile steps yet to reassure NATO allies after Russia's seizure of Crimea. REUTERS/Kacper Pempel (POLAND - Tags: MILITARY POLITICS)
Обама погодився розмістити в Сирії групу американських спецназівців

США відправлять до Сирії невелику групу американських сил спеціальних операцій як частину зміни своєї стратегії щодо боротьби з «Ісламською державою». Про це 30 жовтня повідомляє  NBC News з посиланням на дипломатичні джерела.

Високопоставлений представник адміністрації президента США заявив, що Барак Обама санкціонував контингент чисельністю близько 50 військовослужбовців спецназу для розгортання на півночі Сирії. За словами джерела, серед угруповань, з якими будуть співпрацювати американські військові, можуть виявитися курдські збройні формування та угруповання, що входять до «вільної Сирійської армії».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у Відні сьогодні проходять переговори з сирійського питання за участю понад 10 держав. Джерело в американській адміністрації повідомило журналістам, що в Білому домі до зустрічі в столиці Австрії підготували пропозицію про угоду щодо майбутнього сирійського президента Башара Асада. ЗМІ повідомляють, що Вашинґтон змінив свою позицію щодо сирійського лідера. Тепер у Білому домі готові погодитися, що Асад залишиться на своєму посту під час перехідного періоду до нової влади протягом кількох місяців або й більше, стверджує високопоставлене джерело в адміністрації президента США.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ