Обама
Обама виступив із сатиричною промовою про кінець свого президентського терміну

Президент США Барак Обама виголосив промову під час свого останнього прийому Асоціації журналістів при Білому домі. Американський лідер сипав жартами та кілька разів зривав оплески присутніх, передає видання «15 минут».

Президент зазначив, що наступного року вже хтось інший стоятиме на тому самому місці, де зараз стоїть він.

«Ким вона буде» залишається лише здогадуватися», – натякнув Обама на кандидатуру Гілларі Клінтон, яка залишилася єдиною жінкою в передвиборній гонці.

Обама заявив, що верхівка республіканської партії досить скептично дивиться на кандидатуру Дональда Трампа на президентській посаді, оскільки багато хто вважає, що у Трампа недостатньо досвіду в області зовнішньої політики, щоби займати таку високу державну посаду.

Однак, «справедливості заради», як висловився президент, варто сказати, що Трамп провів багато років, зустрічаючись з лідерами держав, «різними Міс» – Міс Швеція, Міс Аргентина, Міс Азербайджан – коли організовував конкурси краси.

Під кінець свого виступу американський президент послав повітряний поцілунок присутнім.

«Обама йде», – сказав він та кинув мікрофон.

Довідка: Асоціація журналістів при Білому Домі була організована в 1914 році. Через кілька років після створення Асоціації стало традицією проводити щорічні світські вечори за участю знаменитостей.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ