Обамі родина дорожча за третій термін президентства

Обама поскаржився, що президентство залишає мало часу для родини
Обама поскаржився, що президентство залишає мало часу для родини

Президент США Барак Обама заявив, що втретє не брав би участь у виборах, навіть якби міг. Про це пише Associated Press.

Обама поскаржився, що президентство залишає мало часу для родини, а Білий дім, за його словами, повинен постійно оновлюватись новою енергією і новими ідеями.

Він також сказав, що не прагне третього терміну, оскільки впевнений, що справи в США набагато краще, ніж до його приходу в Білий дім.

Обама почувається щасливим, що після закінчення його президентства він зможе вирватись із того, що він називає «булькою» – жорсткого контролю безпеки під час пересувань поза межами Білого дому. Це він вважає найважчою частиною президентства.

На даний момент фаворитом у боротьбі за висунення кандидатом ув президенти на виборах 2016 року від Демократичної партії є екс-держсекретар США Гілларі Клінтон. За нею в рейтингу йде сенатор від штату Вермонт Берні Сандерс, який не є членом партії і сам називає себе соціалістом. Решта кандидатів мають помітно меншу популярність.

Питання про те, хто стане кандидатами Демократичної і Республіканської партій на пост президента США, буде вирішено за підсумками попередніх виборів, які пройдуть в різних штатах у першій половині року. За традицією офіційне висунення кандидатів відбудеться на національних партійних з’їздах. Демократи зберуться для цього 25-28 липня у Філадельфії (штат Пенсильванія), а республіканці – на тиждень раніше в Клівленді (штат Огайо).

Відповідно до Конституції США, вибори глави держави проводяться «високосного року в листопаді в перший вівторок після першого понеділка». 2016-го цей день припадає на 8 листопада.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ