Медведев
Дмітрій Медведєв

Українські силовики пояснили Кремлю, кого слід вважати «придурками». Про це написала на сторінці у Facebook прес-секретар СБУ Олена Гітлянська після зустрічі з главою відомства Василем Грицаком.

Зокрема, в СБУ не стали відповідати на випади прем’єра РФ Дмітрія Медведєва.

«Вважаємо неприпустимим принижуватися до рівня «сам дурак». Культура російського політичного керівництва не викликає подиву», – написала Гітлянська.

«На нашу думку, «придурками» і «дегенератами» слід називати тих, хто посилає своїх співгромадян – цивільних та військових – на неоголошену війну з колись братнім народом; а коли ті повертаються додому понівеченими або у рефрижераторах – відмовляються від них зі словами «ми вас туда не посилали», – додала вона.

Нагадаємо, вранці 22 березня глава СБУ Василь Грицак не виключив, що у бельгійських терактів може бути «російський слід». У відповідь прем’єр РФ Дмітрій Медведєв назвав Грицака «придурком».

На сторінці у Facebook він написав: «Начальник СБУ Грицак, який заявив про причетність Росії до терактів у Брюсселі – придурок».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 22 березня у Брюсселі сталося 3 теракти, один з вибухів прогримів у підземці.

Мер Брюсселя Іван Майєр повідомив, що 20 осіб загинули під час вибуху на станції метро Мальбек. Ще 106 дістали поранення: 17 із них перебувають у критичному стані, 23 мають серйозні травми, 66 постраждалих отримали легкі поранення.

В аеропорту Брюсселя загинули 14 осіб, 92 були поранені внаслідок двох вибухів, один із яких вчинив терорист-смертник.

Терористи «Ісламської держави» вже взяли на себе відповідальність за вибухи в Бельгії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ