В СБУ анонсували обмін полоненими у форматі «13 на 13» найближчими днями
В СБУ анонсували обмін полоненими у форматі «13 на 13» найближчими днями

У Службі безпеки України прогнозують, що найближчими днями відбудеться обмін полоненими, який зірвався минулої суботи. Про це заявив радник глави СБУ Юрій Тандіт в ефірі телеканалу 112 Україна.

«Ми припускаємо можливість того, що найближчими днями відбудеться звільнення і вже йде, фактично, процес вивірення списку, скажімо так», – зазначив він.

Як відомо, лідери бойовиків «ДНР» зірвали обмін полоненими, який узгоджувався протягом декількох місяців. В останній момент вони висунули вимоги, погодитися на які українські переговорники не могли з міркувань безпеки.

Згідно домовленостей, планувався обмін у форматі «13 на 13». Серед полонених українських військових мали звільнити офіцерів, які провели в неволі рік після трагічних подій під Іловайськом. Радник глави СБУ Юрій Тандіт повідомив, що переговори з бойовиками про обмін полоненими і заручниками можуть поновитися 17 серпня. Нагадаємо, 5 серпня Тандіт заявив, що в заручниках у бойовиків залишаються 183 українця, з полону звільнено понад 2,8 тисяч осіб.

Читайте: Бойовики намагалися вибити з українських полонених інформацію про американських солдатів

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ