tramp
Чимало залежатиме від призначень нового президента у Держдепі, Пентаґоні та Раді національної безпеки

Експерти продовжують аналізувати наслідки перемоги Дональда Трампа на виборах у США. Деякі з них вважають, що господарювання скандального мільярдера в Білому домі спровокує напруженість на кількох континентах. Про це йдеться у статті видання Politico.

«Сам факт обрання Трампа спричинить політичну нестабільність в країнах Азії, Європи, Близького Сходу та Латинської Америки, експерти зазначають, що світові лідери намагаються підготуватися до потенційно радикальних змін в американській зовнішній політиці та готуються до глобальної фінансової паніки», – йдеться у статті.

Чимало залежатиме від призначень нового президента у Держдепі, Пентаґоні та Раді національної безпеки. Водночас варто зазначити, що багато фахівців раніше говорили, що за жодних умов не працюватимуть з Трампом.

«Незрозумілі і часом суперечливі заяви про зовнішню політику на Близькому Сході (…) Спочатку є необхідність прояснити його основні принципи у зовнішній політиці», – наголосив Денніс Росс, який служив у Білому домі та Держдепі за кількох президентів.

Своєю чергою, експерти з відносин з РФ прогнозують, що господар Кремля Владімір Путін активно проводитиме військову кампанію в Сирії, не дуже переймаючись, що президент Трамп протистоятиме йому там так, як, можливо, це робила би Клінтон.

Інші експерти, у свою чергу, припукають, що через заяви новоспеченого американського президента може спалахнути націоналістична риторика в країнах Східної Європи та Балтії біля кордонів Росії, створюючи небезпечну нестабільність в регіоні.

Читайте: Спецслужби бояться довіряти Трампу секретні дані – ІноЗМІ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ