Євґєній Чичваркін
Чичваркін відкритий до пропозицій працювати в Україні

Російський бізнесмен Євґєній Чичваркін вважає, що його не призначили керівником «Укрнафти» через вплив сил, які не зацікавлені у реформах в Україні. Про це він заявив в інтерв’ю виданню Hubs.

«Є сили, які, як мені здається, зовсім не хочуть, щоби тут щось змінювалося. Я прихильник приватного і вільного ринку, і моя робота в держкомпанії, як мені це бачилося, припускала, що я повинен був її підготувати до продажу. І організувати приватизацію з максимально ефективною для держави вартістю та умовами. Але, мабуть, є сили, які зацікавлені в протилежному», – сказав він.

При цьому Чичваркін додав, що як і раніше відкритий до пропозицій працювати в Україні та готовий прийняти для цього її громадянство. «Якщо буде серйозна пропозиція, так, звичайно (готовий прийняти громадянство). Що таке громадянство? Людина залишається, всі твої думки, ідеї залишаються з тобою, а це просто необхідний крок. Це як присяга, як клятва», – сказав він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, інформація про можливе призначення Чичваркіна главою «Укрнафти» з’явилася в ЗМІ 10 липня. Однак, пізніше на цю посаду була затверджена остаточна кандидатура британця Марка Роллінза.

«Укрнафта» на 50%+1 акцію належить державі, а приблизно на 42% – олігарху Ігорю Коломойському.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ