Міхеїл Саакашвілі
Антонюк звинувачує Саакашвілі в корупції

Голова Державіаслужби Денис Антонюк написав Генпрокуророві Віктору Шокіну заяву про своє незаконне відсторонення від посади через неправомірні, за його словами, дії одеського губернатора Міхеїла Саакашвілі. Відповідний документ він опублікував на своїй сторінці у Facebook.

У заяві Антонюк запевняє, що Саакашвілі за законом не мав права брати участь у засіданні комісії 26 червня, оскільки не є її членом. Він також стверджує, що керівник Одеської ОДА на засіданні лобіював інтереси компанії з турецьким капіталом «Атласджет Україна» з корупційних мотивів, оскільки за часів його президентства в Грузії саме турецький капітал «майже повністю окупував авіаційну галузь держави». Антонюк вважає, що за це Саакашвілі слід притягнути до відповідальності за спробу зловживання владою з метою отримання неправомірної вигоди.

Відсторонений голова Державіаслужби також наполягає, що заяви одеського губернатора на засіданні комісії, а також після неї – на брифінгу за участі міністра інфраструктури Андрія Пивоварського і у програмі «Шустер Live» завдали йому моральних страждань і репутаційних втрат, які він оцінив в 1 мільйон гривень. Крім того, чиновник вважає, що його відсторонили від посади незаконно, оскільки жодних порушень він начебто не припустився, і попросив Шокіна провести перевірку відсторонення.

Як відомо, 26 червня голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі різко розкритикував Антонюка через ухвалені Державіаслужбою рішення про розподіл рейсів між авіакомпаніями. За його словами, чиновник діяв в інтересах олігарха Ігоря Коломойського та його авіакомпанії МАУ. Наступного дня президент Петро Порошенко заявив, що Антонюка буде відсторонено, а у його відомстві проведуть службове розслідування. 1 липня Кабмін відсторонив його від посади.

Читайте: Лоукостер «Атласджет» полетить зі Львова до Києва 18 червня

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ