Андрій Золотарьов
Політолог Андрій Золотарьов дав оцінку діям ГПУ щодо Клюєва та Сівковича

Обшуки, які відбулися у Клюєва та Сівковича, є окозамилюванням, щоб продемонструвати та симулювати бурхливу діяльність з боку правоохоронців. Проте, як сказав Костянтин Бондаренко, перефразовуючи Конфуція, не варто шукати Клюєва в домі Клюєва, особливо, якщо його там немає вже два роки. Про це виданню Інформаційний Акцент розповів політолог, керівник центру «Третій сектор» Андрій Золотарьов.

За словами експерта, всі ці дії з боку правоохоронців є простим піаром, тому так кумедно виглядають в очах громадськості.

«Іншого результату бути не могло, коли правоохоронці починають займатися піаром, все це виглядає дуже кумедно й дико. Такими діями вони нічого не добилися, окрім того, що зробили дуже гарний інформаційний привід для піарників Банкової, які використали це проти Ляшка, говорячи проте, що «головний радикал» країни живе за олігархічними стандартами», – пояснив він.

На думку політолога, Генпрокуратура у цих будинках так нічого і не зможе знайти.

«Будь-яка людина, яка сповна розуму, добре розуміє, що Клюєв та Сівкович, які більш ніж два роки тому покинули країну, все зачистили в своїх помешканнях. Очікувати, що Генпрокуратура у цих домах знайде цінності, гроші, боргові розписки або звітність, є помилкою. У Горбатюка було достатньо часу та можливостей, аби за два роки щось зробити, щоб розслідувати події на Майдані. Якщо цих обшуків вимагає кримінальна справа, то все треба робити без особливого галасу, а не так, як це було зроблено», – наголосив Золотарьов.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 21 червня Генпрокуратура провела одночасні обшуки у восьми приміщеннях в межах розслідування «майданівських справ». Серед них є будинки, які належать екс-високопосадовцям, зокрема, колишньому главі АП Андрію Клюєву і колишньому заступнику голови РНБО Володимиру Сівковичу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ