1111
Обшуки у Пушкарьова та Гольця тривають в одній справі

17 листопада представники СБУ проводять обшуки в кабінеті першого заступника міського голови Львова Віктора Пушкарьова. Причини обшуку наразі невідомі, передає ZAXID.NET.

Силовики відмовляються спілкуватись з журналістами, до кабінету першого заступника мера Львова нікого не допускають. Сам Віктор Пушкарьов перебуває у кабінеті.

Також проводиться обшук у кабінеті начальника управління житлового господарства Львівської міськради Юрія Гольця, якого вранці, за повідомленнями ЗМІ, затримали під час отримання хабара розміром 90 тис. грн.

За даними співробітниці прес-служби військової прокуратури Юлії Галущак, Голець нібито вимагав 800 тис. грн в якості хабара, але затримали його під час передачі 90 тис. грн.

«Можемо наразі підтвердити, що в приміщенні міськради тривають обшуки. Одного з працівників міськради затримали під час дачі 90 тис. грн хабара. Деталей більше не можемо розголошувати, щоб не зашкодити слідству», – розповіла Юлія Галущак.

Вона також зазначила, що обшуки у Пушкарьова та Гольця тривають в одній справі. Водночас відмовилась розповісти, в якій саме.

У міській раді Львова скандальні обшуки кабінетів чиновників місцевому виданню Вголос коментувати відмовились.

«Ми це не коментуємо. Так і можете написати», – повідомили «Вголосу» у прес-службі Львівської міської ради.

Як відомо, наприкінці жовтня прокуратура Львівської області оголосила Гольцю про підозру щодо незаконного поводження з відходами на Грибовицькому сміттєзвалищі, на якому в травні внаслідок пожежі та зсуву загинули люди.

Втім, як зазначав на початку листопада прокурор Львівщини Юрій Квятківський, Гольця так і не відсторонили від роботи. Суд відпустив його під особисте зобов’язання.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Генпрокуратура розслідує факти зловживань службовим становищем чиновниками Львівської міської ради. 15 листопада працівники ГПУ спільно з Нацполіцією провели обшуки в мерії та вилучили документи.

Досудовим розслідуванням встановлено, що службові особи Львівської міської ради у вересні 2015 року надали суб’єкту господарювання в оренду земельну ділянку площею 23 га за ціною 52 мільйони гривень попри те, що нормативно-грошова оцінка даної земельної ділянки складала 140 млн. грн.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ