Спостережна місія ОБСЄ
Спостережна місія ОБСЄ

На Донбасі ані уряд України, ані бойовики не закінчили відведення важкого озброєння, як це передбачено Мінськими угодами. Про це під час прес-конференції повідомив заступник голови спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Хуґ, пише Українська правда.

Він заявив, що місія проводить моніторинг відведення озброєнь з обох сторін. За словами Хуґа, часто спостерігачі фіксують відсутність деякої техніки в місцях відведення.

«Коли ми відвідуємо місця зберігання відведеної техніки, ми часто помічаємо, що там не вистачає певної техніки», – сказав він. «Ми можемо дійти висновку, що ані уряд, ані так звані ДНР та ЛНР не закінчили відведення важкого озброєння так, як це передбачають Мінські угоди», – сказав представник місії ОБСЄ.

Як відомо, 12 лютого 2015 року у Мінську відбулося підписання двох документів – Комплексу заходів з виконання мінських домовленостей та Декларації в підтримку цих заходів, схваленої президентами України, Франції, Росії та канцлером Німеччини. Мінські угоди передбачають, серед іншого, припинення вогню, відведення важкої техніки, звільнення заручників на Донбасі.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ