ОБСЄ: ані уряд України, ані бойовики не відвели важке озброєння

Спостережна місія ОБСЄ
Спостережна місія ОБСЄ

На Донбасі ані уряд України, ані бойовики не закінчили відведення важкого озброєння, як це передбачено Мінськими угодами. Про це під час прес-конференції повідомив заступник голови спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Хуґ, пише Українська правда.

Він заявив, що місія проводить моніторинг відведення озброєнь з обох сторін. За словами Хуґа, часто спостерігачі фіксують відсутність деякої техніки в місцях відведення.

«Коли ми відвідуємо місця зберігання відведеної техніки, ми часто помічаємо, що там не вистачає певної техніки», – сказав він. «Ми можемо дійти висновку, що ані уряд, ані так звані ДНР та ЛНР не закінчили відведення важкого озброєння так, як це передбачають Мінські угоди», – сказав представник місії ОБСЄ.

Як відомо, 12 лютого 2015 року у Мінську відбулося підписання двох документів – Комплексу заходів з виконання мінських домовленостей та Декларації в підтримку цих заходів, схваленої президентами України, Франції, Росії та канцлером Німеччини. Мінські угоди передбачають, серед іншого, припинення вогню, відведення важкої техніки, звільнення заручників на Донбасі.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ