Місія ОБСЄ в Україні не виправдала сподівань
Здатність бойовиків глушити сигнали безпілотників свідчить, що вони отримують техніку з Росії

Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки та співробітництва у Європі заявляє, що бойовики терористичної організації «ДНР» визнали, що використовують сучасні пристрої для глушіння сигналу під час польотів безпілотних літальних апаратів на сході України. Про це йдеться у звіті місії, передає УНІАН.

4 липня заступник голови місії ОБСЄ Александер Хуг у Донецьку провів зустріч з самопроголошеним «міністром оборони» бойовиків «ДНР». «Міністр оборони ДНР» визнав – «ДНР» має у своєму розпорядженні сучасне обладнання для електронного глушіння сигналу безпілотних літальних апаратів», – йдеться у звіті. Разом з тим, представник бойовиків заявив, що «ДНР» не завжди здатна розпізнати безпілотники, які використовують Збройні сили України, з тими апаратами, які використовує моніторингова місія ОБСЄ.

У свою чергу, речник Адміністрації Президента з питань АТО Андрій Лисенко заявив, що відтак сумнівів, що бойовики отримують військову техніку із Росії, немає.

Нагадаємо, з листопада 2014 року з контрольованої бойовиками території на Донбасі неодноразово відбувалось втручання в повітряний рух безпілотників ОБСЄ. На початку червня речник місії Майкл Боцюрків заявив, що спостерігачам ОБСЄ перешкоджають використовувати безпілотники з обох сторін лінії розмежування.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ