Алєксандр Хуґ
Хуґ заявляє про загрозу жителям сіл Саханка, Сопине й Бердянське

Заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Алєксандр Хуґ заявляє про загрозу жителям сіл Саханка, Сопине й Бердянське у зв’язку із встановленням так званими «ДНР» нових бойових позицій. Про це він сказав на брифінгу в четвер у Києві, повідомляє Українська правда.

«ДНР» встановила нові оборонні позиції дорогою до непідконтрольної Києву Саханки. Бойовики піддають жителів цього населеного пункту та сусідніх сіл Бердянське та Сопине обстрілам», – сказав Хуґ.

При цьому він додав: «СММ ОБСЄ фіксує продовження обстрілів на цих територіях. Тепер жителі цих сіл перебувають в такій самій небезпеці, як і жителі Широкиного, там ця ситуація тривала місяцями». Заступник голови місії підтвердив, що зараз в Широкиному мирних жителів не залишилося. «Ми бачили масові руйнування, особливо в південній частині села. 80% будинків і об’єктів інфраструктури зруйновані, вся територія всіяна розірваними снарядами. «ДНР» зараз там немає», – зазначив він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, речник Адміністрації Президента України з питань АТО Олександр Мотузяник повідомив, що терористи відступили від селища Широкине, що на Донеччині.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ