Поставки вугілля
ОБСЄ знову фіксує вивезення вугілля з окупованих районів Луганщини до Росії

Спостерігачі спецмісії ОБСЄ в Україні зафіксували вивезення вугілля з окупованої бойовиками території Луганської області в Росію. Вугілля, зокрема, вивозили через прикордонний пункт «Гукове». Про це повідомляє Inforesist з посиланням на щотижневий звіт Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, оприлюднений 9 червня.

У повідомленні йдеться, що спостерігачі продовжують фіксувати самоскиди, що перевозять вугілля з Луганської області в РФ. «Протягом звітного тижня місія продовжувала спостерігати велику кількість вантажівок, які перетинають кордон в обох напрямках… Експерти також продовжують спостерігати самоскиди, які перевозять вугілля з Луганської області до Російської Федерації через КПП «Гукове», – наголошуються у звіті.

Місія спостерігала інтенсивний рух вантажівок на пунктах пропуску «Донецьк» і «Гукове» в обох напрямках. Більшість вантажівок зареєстровано в Луганській області, однак протягом звітного періоду спостерігачі бачили авто, зареєстровані в Росії та Білорусі, які перетинали кордон в обох напрямках. При цьому експерти відзначають, що кількість вантажівок з білоруськими номерами залишається стабільною. Крім того, експерти спостерігали, як кордон в обох напрямках також перетинають автоцистерни з написами «Пропан» і «Вогненебезпечно» російською мовою.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ