Бойовики удвічі збільшили кількість порушень на Луганщині
Бойовики удвічі збільшили кількість порушень на Луганщині

Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ оприлюднили звіт, у якому повідомили про зменшення кількості обстрілів у Донецькій області та збільшення – у Луганській.

Відповідно до звіту ОБСЄ, на Луганщині зафіксовано 527 вибухів у порівнянні з попереднім звітним періодом, коли було зафіксовано близько 225 вибухів: «Порушення режиму припинення вогню сталися переважно у західній частині Луганської області».

У Донецькій області зафіксовано близько 270 вибухів, у той час як у попередній звітний період було зафіксовано 870. «Щонайменше 114 вибухів було зафіксовано в районі населених пунктів Ясинувата-Авдіївка-Донецький аеропорт, майже 70 – в районах на захід від Горлівки».

Спостерігачі СММ наголосили, що намагатися отримати необмежений доступ до ділянок розведення сил і засобів у районах н.п. Станиця Луганська, Золоте та Петровське відповідно до рамкової угоди від 21 вересня.

«Доступ на всіх трьох ділянках розведення залишається обмеженим. Протягом звітного періоду на жодній з трьох ділянок не було зафіксовано робіт з розмінування або огорожі вибухонебезпечних предметів, передбачених у рішенні ТКГ», – ідеться в документі.

Крім того, представники ОБСЄ повідомили, що у реанімаційному відділенні лікарні у Торецькому перебуває чоловік, який отримав поранення внаслідок обстрілу: «Він повідомив, що у нього було наскрізне поранення лівої ноги та перелом правої ноги. За даними медпрацівників, поранення чоловік отримав 9 листопада внаслідок обстрілу неподалік підконтрольного уряду смт Верхньоторецьке».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ