26dc9b9-kyivmiskbud-09-09-1-1
9 вересня під будівлею «Київміськбуду» відбулася акція протесту

Акція протесту під «Київміськбудом» проти забудови на вулиці Святошинській у столиці завершилась сутичками та застосуванням димових шашок. Про це пише Українська правда.

Уранці 9 вересня до будівлі на вулиці Суворова 4-6 прийшли 20-30 осіб, обурені забудовою на Святошині. Спочатку вони стукали битами й кричали, але коли поліція оточила будівлю – у хід пішли димові шашки.

Поліція застосувала сльозогінний газ до тих, хто зчепився в бійці. Коли поліція почала відкидати шашки назад у бік пікетувлальників, ті кинулися урозтіч – у двори сусідніх будинків. На місці події лишилися сліди від шашок.

300561f-lutuut

bf80788-kyivmiskbud-09-09-2Станом на 9:30 ситуація нормалізувалася. На місці працюють правоохоронці.

За даними очевидців, ввечері 8 вересня у провулку Святошинському, 2, де «Київміськбуд» намагається звести 25-поверхівку, сталися сутички і стрілянина. Активісти намагалися увірватися на територію будівництва, вони почали кидати піротехнічні засоби та димові шашки. У відповідь охоронці та працівники будівельного майданчику запалили шини.

Співробітники поліції втрутилися у конфлікт і врегулювали ситуацію.

Згодом представники цивільного корпусу «Азов» та місцеві мешканці, які пікетували ділянку у Святошинському провулку у Києві, протестуючи проти планів забудови, увійшли на територію і планували залишитися на ніч, щоб її знову не зайняли.

Як відомо, будівельний скандал у Святошинському провулку розгорівся ще у лютому.

Мешканці виступили категорично проти будівництва ПАТ «ХК «Київміськбуд» 25-поверхового житлового будинку у дворі їхнього будинку. За словами жителів, звести висотку хочуть на земельній ділянці раніше виділеній під будівництво дитячого садка. Для цього навіть змінили адресу на «вулицю Святошинську».

Водночас, «Київміськбуд» наголошує, що будівництво на Святошинській відбувається законно.

Читайте: Святошинське протистояння: на місці забудови сталися сутички (відео)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ