Міхеїл Саакашвілі
Саакашвілі заявив, що Яценюк діє в інтересах Коломойського та інших олігархів

Голова Одеської обласної держадміністрації Міхеїл Саакашвілі заявляє, що український уряд контролюють олігархи. Про це він заявив в інтерв’ю 5 каналу 3 вересня.

Саакашвілі зазначив, що прем’єр-міністр Арсеній Яценюк відмовився розглянути доповідь щодо вартості авіаперельотів і діяльності голови Державіаслужби Дениса Антонюка, який був відсторонений після скандалу, але вже повернувся на посаду. «З яких інтересів виходить Яценюк – Коломойського чи десятків мільйонів пасажирів України? Вчора Яценюк ухвалив рішення на користь Коломойського. Так, як він регулярно ухвалював рішення на користь Ахметова та інших… Контролюють український уряд усі ці олігархічні інтереси», – заявив голова Одеської ОДА.

При цьому Саакашвілі категорично відповів на запитання про готовність обійняти крісло Яценюка: «Ні!». «Я не збираюся ставати Прем’єр-міністром України. Але я хочу, щоби прем’єр-міністр діяв в інтересах народу України, а не Коломойського, а не Ахметова, а не когось іншого».

Голова Одеської обласної держадміністрації також заявив, що він засмучений відсутністю реформ і гальмуванням його спроб змінювати систему в Україні: «Увесь цей час ми чуємо розмови про реформи – ми не бачили реформ. Я тут майже 2 роки, після Майдану, півтора роки – я не бачив великих справжніх реформ, я бачив багато мімікрій щодо реформ».

Так, голова Одеської ОДА не вважає реформою підвищення тарифів, а вважає це наслідком економічної кризи й зловживань. Він зазначив, що олігарх-утікач Микола Злочевський за рахунок тарифу водоканалу побудував собі величезну віллу з дорогими статуями і басейнами. «Реформа – це коли змінюється структура управління країною, коли відбувається забивання корупційних ям. Я не тільки не бачив забивання корупційних ям – за останній місяць на моїх очах відбувається розширення деяких із них. На моїх очах корупція набула нових форм і, можливо, перемістилася з низького рівня на інший рівень… І на митниці зараз ситуація гірша…», – зазначив Саакашвілі.

Читайте: З легкої руки Саакашвілі на українських митницях полетять голови

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ