На вулиці Єреванській може обвалитися колектор
На вулиці Єреванській може обвалитися колектор

На вулиці Єреванській, 14 у Києві може статися катастрофа – будь-якої миті може обвалитися колектор. Про це у ЖЖ пише київський диґер Михайло Сторожук, передає Українська правда.

«У березні цього року команда диґерів виявила вимиту в ґрунті порожнину на вулиці Єреванській, під будинком 14. На місце негайно викликали рятувальників з аварійно-рятувальної служби і представників Автодору», – написав він. Диґер пояснив, що через руйнування стінки старого цегляного колодязя в колекторі на глибині понад 15 метрів утворилася воронка, яка загрожує катастрофічним провалом. «Зверху над цим місцем – міждворовий проїзд. Територія двора. У 15 метрах – дитячий майданчик. Ростуть кілька тополь. Якщо (коли) яма обвалиться, воронка може сягнути 20 метрів у діаметрі, 10 – завглибшки», – написав Сторожук.

Він зазначив, що навесні «Автодор» обгородив місце і обіцяв терміново ремонтувати. Якісь роботи справді велись упродовж тижня. Але у вересні диґери вирішили перевірити колектор і з’ясували, що загрозу обвалу ніхто не усунув. «Виявилось, що вся виконана автодором робота – це будівництво бутафорської стінки з цегли, яка відділяє колектор від ями. Ця стіночка не вирішує нічого. Яма заросла, труба колектора висить у повітрі. Зверху, зі стелі ями, постійно сиплеться пісок і каміння», – написав Сторожук.

Представники ШЕУ заявили дигеру, що їм завадили ліквідувати аварію в «Київзеленбуді», де не дали дозвіл на спилювання дерев. При цьому в дворі зняли огородження небезпечного місця, мовляв, воно заважає проїзду авто. «Це не маленька ямка у кілька метрів. Це загроза реальної катастрофи з людськими жертвами. Хто не вірить – можемо зводити. Опустити в колектор, показати», – підсумував диґер.

Станом на 9 вересня ситуація не змінилась. Однак, за словами Сторожука, після того, як на проблему звернули увагу в ЗМІ, в «Укравтодорі» вирішили зібрати штаб і створити комісію для розслідування аварійної ситуації на Єреванській.

Читайте: Київ може потонути у нечистотах: для столичної влади ремонт колектора – «непідйомні кошти»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ