У судовій залі
У судовій залі

Володимир Райф – один з обвинувачуваних у справі масових заворушень біля Верховної Ради України 31 серпня 2015 року, під час підготовчого судового засідання заявив, що його катували в поліції, аби вибити свідчення проти лідера партії «Свобода» Олега Тягнибока. Про це повідомив кореспондент видання Інформаційний Акцент із зали суду.

Райф зробив офіційну заяву та вказав на одного з присутніх у судовому залі поліціантів: «Мене катували у присутності так званих потерпілих (на суді був присутній один із поліціантів – ред.) і змушували дати хибні покази проти лідера ВО «Свобода» Олега Тягнибока. Мовляв, Тягнибок мені платив гроші за масові заворушення. Я ще раз заявляю, що ці покази були брехливими при допомозі (вибиті – ред.) фізичної розправи».

Водночас, у прес-службі партії «Свобода» з посиланням на голову юридичної служби Олегега Бондарчука зазначили, що слова Райфа чергове підтвердженням, що справа 31 серпня – це політичне замовлення.

«Це політичне замовлення проти «Свободи». Наші заяви про політичну складову вже підтверджено фактом прямого свідчення в суді Володимира Райфа, що його катували, аби він дав покази, буцімто Олег Тягнибок давав йому кошти на організацію масових заворушень. Це повний абсурд! Поліції такі свідчення були потрібні, аби підтвердити політичні звинувачення Авакова, який на всю країну одразу після трагедії заявив, що звинувачує «Свободу». Звичайно, під цю заяву підганяли свідчення незаконними методами.

Ми вимагатимемо, аби на підставі заяви Володимира Райфа було порушено кримінальне провадження про фальсифікацію доказів, а від суду будемо вимагати за цим фактом окремої ухвали, коли справу почнуть розглядати по суті», – зазначив голова юридичної служби «Свободи» Олег Бондарчук.

Відео: Nbnews

БЕЗ КОМЕНТАРІВ