У кабінеті міністра
У кабінеті міністра

5 лютого активісти Комітету визволення політв’язнів прийшли до Міністерства юстиції України, аби потрапити на анонсований міністром Павлом Петренком прийом громадян та передати йому свої вимоги. Однак зустрічі так і не відбулося, а самого міністра не виявилося на прийомі. Ба більше, до мітингувальників, що очікували зустрічі з керівником Мін’юсту в його кабінеті, викликали слідчо-оперативну групу у зв’язку із «захопленням будівлі».

Працівник слідчо-оперативної групи
Працівник слідчо-оперативної групи

Як повідомив із місця подій кореспондент видання Інформаційний Акцент, близько 15 громадських активістів зайшли до кабінету міністра та відмовилися залишати його без зустрічі з Павлом Петренком.

За наявною інформацією, в цей час чиновник мав проводити офіційний прийом громадян, який анонсували на сайті міністерства. Однак працівники апарату вимагали залишити кабінет, мотивуючи це тим, що «міністр відсутній». Згодом до кабінету зайшла друга група активістів із дітьми, які мали запитання щодо махінацій у справах переселенців.

Діти переселенців та оперативна група
Діти переселенців та оперативна група

Слідчо-оперативна група, яка прибула за заявою щодо «захоплення будівлі», взяла пояснення в обох сторін конфлікту і залишилася в будівлі.

Адвокат Віктор Смалій надає пояснення оперативникам
Адвокат Віктор Смалій надає пояснення оперативникам

Близько 12:00 міністр через керівника апарату переніс зустріч із активістами Комітету визволення політв’язнів на 9:30 11 лютого.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ