Ілон Маск анонсував амбіційний проект із заселення Марсу
Ілон Маск анонсував амбіційний проект із заселення Марсу

Керівник SpaceX Ілон Маск заявив, що планує заселити Марс мільйоном осіб – передає ТСН.

Чергову свою гучну заяву він зробив під час Міжнародної астронавтичної конференції, що відбувається у Ґвадалахарі.

«Сьогодні політ на Марс і життя на Червоній планеті здається нам неможливими, однак ми повинні зробити цю мрію реальністю протягом нашого життя. Будь-яка людина, яка побажає вирушити на Марс, повинна мати таку можливість. У майбутньому Земля, ймовірно, переживе катастрофу, і ми вимремо. Альтернатива цьому – людство має стати «космічним» видом»,  – наголосив Маск.

На його думку, саме Марс є найліпшою альтернативою Землі, оскільки він більше схожий на неї, а також має запас води і газів, які можна розтопити й отримати океани та атмосфери.

Маск зауважив, що люди повинні заселити Червону планету, аби стати міжпланетним видом. Таким чином він хоче досягнути одночасно дві мети – створити на Марсі «самопідтримуване» місто, самостійну цивілізацію з мільйона людей і скоротити собівартість польотів на планету.

Для реалізації цих планів інженери SpaceX уже почали розробляти таке паливо, яким можна буде дозаправитися на Марсі.

Уже протягом найближчих 40-100 років, відповідно до планів Маска, космічні апарати доправлять на Марс близько мільйона осіб, що дозволить покласти початок самостійній цивілізації на Червоній планеті.

За його словами, нині основною проблемою для реалізації цього грандіозного наміру є фінансування проекту.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ