Очільник «Укрзалізниці» заробляє близько мільйона доларів на місяць

Войцех Бальчун 
20 квітня Кабінет міністрів призначив генеральним директором «Укрзалізниці» поляка Войцеха Бальчуна

Зарплата нового керівника «Укрзалізниці» Войцеха Бальчуна може становити від 800 тисяч до 1 мільйона доларів на місяць. Про це заявив радник міністра економічного розвитку і торгівлі Сергій Гайда, передає «Економічна правда».

«Новий керівник «Укрзалізниці» може отримувати від 800 тисяч доларів до мільйона доларів на місяць», – сказав Гайда.

Раніше міністр економічного розвитку Айварас Абромавичус повідомляв, що зарплата Бальчуна може становити до 1,5 млн. доларів на рік.

За словами Абромавичуса, 25% цієї суми становитиме фіксована заробітна плата, решту глава «Укрзалізниці» може отримати у вигляді бонусів у разі досягнення певних результатів.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 20 квітня 2015 року Кабінет Міністрів призначив генеральним директором «Укрзалізниці» поляка Войцеха Бальчуна.

Екс-міністр економічного розвитку і торгівлі Айварус Абромавичус характеризував Бальчуна, як «молодого, але суперуспішного керівника низки найбільших польських підприємств» та охрестив його «польським Вакарчуком».

Войцех Бальчун — лідер і гітарист польського рок-гурту Chemia («Хімія»). Раніше він очолював бюро маркетингу і промоції «Польської пошти», був головою ради директорів «Польських авіаліній», віце-президентом організації «Роботодавці Польщі» та віце-президентом Європейської організації роботодавців громадського сектора.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ