Войцех Бальчун 
20 квітня Кабінет міністрів призначив генеральним директором «Укрзалізниці» поляка Войцеха Бальчуна

Зарплата нового керівника «Укрзалізниці» Войцеха Бальчуна може становити від 800 тисяч до 1 мільйона доларів на місяць. Про це заявив радник міністра економічного розвитку і торгівлі Сергій Гайда, передає «Економічна правда».

«Новий керівник «Укрзалізниці» може отримувати від 800 тисяч доларів до мільйона доларів на місяць», – сказав Гайда.

Раніше міністр економічного розвитку Айварас Абромавичус повідомляв, що зарплата Бальчуна може становити до 1,5 млн. доларів на рік.

За словами Абромавичуса, 25% цієї суми становитиме фіксована заробітна плата, решту глава «Укрзалізниці» може отримати у вигляді бонусів у разі досягнення певних результатів.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 20 квітня 2015 року Кабінет Міністрів призначив генеральним директором «Укрзалізниці» поляка Войцеха Бальчуна.

Екс-міністр економічного розвитку і торгівлі Айварус Абромавичус характеризував Бальчуна, як «молодого, але суперуспішного керівника низки найбільших польських підприємств» та охрестив його «польським Вакарчуком».

Войцех Бальчун — лідер і гітарист польського рок-гурту Chemia («Хімія»). Раніше він очолював бюро маркетингу і промоції «Польської пошти», був головою ради директорів «Польських авіаліній», віце-президентом організації «Роботодавці Польщі» та віце-президентом Європейської організації роботодавців громадського сектора.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ