Максим Мельничук
Чиновник написав заяву 1 вересня

Президент України Петро Порошенко звільнив з посади голови Київської обласної державної адміністрації Максима Мельничука згідно з поданою ним заявою. У той же час, заступника голови Київської ОДА Ігоря Любку затримали за хабарництво.

За його повідомленням, чиновник через начальника управління Департаменту охорони здоров’я Київської ОДА, отримав 200 тисяч гривень від своєї підлеглої за безперешкодне переведення в інший державний орган.

«За версією слідства – Любка спільно з губернатором Мельничуком місяць тому отримали непідтверджену інформацію про те, що керівником Департаменту АПК області виплачена сума в розмірі 15 млн. гривень фермерам як компенсації за бюджетною програмою, оскільки, на їх розсуд, така сума без відкату виплачена бути не могла, почали вимагати частину коштів, які нібито отримала зазначений керівник департаменту, погрожуючи звільненням», – написав очільник МВС Арсен Аваков на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук.

Любка за погодженням з губернатором вимагав зазначену суму за підписання розпорядження про звільнення з формулюванням, яке не зашкодило б подальшому працевлаштуванню.

Надалі остання знайшла інше місце роботи, про що повідомила керівникам.

Слідчі вивчають причетність голови Київської обласної державної адміністрації Максима Мельничука, який терміново звільнився, до справи про отримання хабара його заступником Ігорем Любкою. Про це написав генпрокурор Юрій Луценко у Facebook.

Нагадаємо, Мельничука призначили головою Київської ОДА в лютому поточного року.

Читайте: На хабарі в півмільйона погорів керівник Інституту сільського господарства НАН України (фото)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ