Деканоїдзе потішилася, що в Україні є справжні патріоти
Деканоїдзе потішилася, що в Україні є справжні патріоти

Глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе прокоментувала рішення суду, яким МВС змушують притягнути її до відповідальності через невикористання української мови у своїй службовій діяльності.

Як передає Українська правда, за словами Деканоїдзе, вона ще не ознайомилася з цим рішенням суду, але втішена, що в Україні є такі патріоти.

«Хочу сказати від душі: мені приємно, що є такі патріоти, які реально борються за прекрасну українську мову. На жаль, у мене дуже мало часу, щоб ретельно займатися. Але я вчу, читаю… Мені б дуже хотілося розмовляти українською мовою», – заявила очільниця Національної поліції.

Нагадаємо, 24 жовтня Львівський окружний адміністративний суд змусив Міністерство внутрішніх справ притягнути до відповідальності главу Нацполіції за невикористання української мови у своїй службовій діяльності.

«Якби Деканоїдзе жила в Україні лише півроку, я б це питання не порушував. Але вона перебуває в Україні вже близько 3 років. Наприклад, коли люди приїжджають в інші країни, їм достатньо півроку, щоб використовувати державну мову», – пояснив свої мотиви автор позову Святослав Літинський.

Читайте: Львів’яний кличе Деканоїдзе до суду через незнання української мови

БЕЗ КОМЕНТАРІВ