Одеський припортовий завод
Одеський припортовий завод перевищив номінований відбір блакитного палива

Оператор української газотранспортної системи компанія «Укртрансгаз» 18 липня почав процедуру відключення Одеського припортового заводу від газопостачання. Про це повідомляє прес-служба «Укртрансгазу».

ОПЗ не вніс передоплату за послуги транспортування газу за липень, а також перевищив номінований відбір палива. Про відключення газу ОПЗ попередили ще 13 липня.

«Перед процедурою відключення з 13 липня «Укртрансгаз», структурні підрозділи нашої компанії, звернулися з відповідним зверненням до Одеської обласної держадміністрації, в «Одесагаз», безпосередньо до самого заводу, з попередженням, що, у відповідності з чинним законодавством, оператор вітчизняної газотранспортної системи, якщо контрагентом не будуть вирішені боргові зобов’язання через певний період часу, «Укртрансгаз» буде змушений почати процедуру відключення», – зазначив керівник відділу зв’язків з громадськістю «Укртрансгазу Максим Білявський.

Станом на 18 липня добовий обсяг споживання газу заводу становив близько 1,5 млн. куб. м за місячної номінації в 0,1 млн. куб. м.

Поки невідомо, скільки триватиме процедура відключення.

Довідка: Одеський припортовий завод – одне з найбільших підприємств хімічної галузі України. ОПЗ спеціалізується на виробництві аміаку, карбаміду, рідкого азоту, діоксиду вуглецю, рідкого кисню, сірчанокислого натрію. Також займається перевантаженням хімічної продукції, що надходить із країн СНД на експорт.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ