Буран
Суддя перебуватиме під вартою до 28 травня включно

Одеському судді Олексію Бурану Солом’янський районний суд міста Києва обрав міру запобіжного заходу. Він залишиться під вартою 60 діб, до 28 травня включно без права внесення застави, пише Уніан.

Підозрюваний повідомив, що опору при затриманні не чинив, а його дії пов’язані з тим, що він переплутав співробітників НАБУ з озброєним нападом на його будинок.

У парламенті суддя заявив, що висунуті йому звинувачення не відповідають дійсності.

Нагадаємо, 29 березня детективи Національного антикорупційного бюро спільно з поліцейськими провели обшук приватного будинку одного з суддів Малиновського районного суду Одеси Олексія Бурана, якого підозрюють в отриманні хабара 500 тис. грн.

Як повідомив голова Верховного суду Ярослав Романюк, імовірну вигоду Буран отримав за ухвалення на користь зацікавленої особи судового рішення у цивільній справі про стягнення боргу.

Після цього суддю намагалися затримати в елітному селищі «Совіньйон» під Одесою, де він і мешкає. Проте Буран почав відстрілюватись від детективів НАБУ з травматичної зброї. Згодом суддя позірно намагався вчинити суїцид і потрапив до лікарні з перерізаними венами.

Читайте: Роман Кулик: Судді-хабарнику пощастило. Могли й застрелити

БЕЗ КОМЕНТАРІВ