В Одесу не пускають фури з російським номерами
В Одесу не пускають фури з російським номерами

Одеса долучилася до всеукраїнської акції із блокування пересування вантажних автомобілів з російськими номерами. Громадський пост з’явився 15 лютого на в’їзді в місто в районі «Двох стовпів», передає Думская.net.

Стратегічно місце вибрано правильно: тут сходяться Окружна дорога, траса Одеса-Рені, дороги на пункт пропуску Кучурган і до промринку «Сьомий кілометр». На місці знаходяться кілька десятків активістів, які блокують проїзд для фур з триколорами.

Голова Союзу придністровців України Олег Хвощевський
Голова Союзу придністровців України Олег Хвощевський

3456«Нехай їдуть в Росію і пояснюють своїй владі, що нічого лізти в чужі країни», – заявив один з організаторів акції, голова Союзу придністровців України Олег Хвощевський.

Окрім «придністровців», тут чергують учасники громадянського корпусу «Азов» і активісти «Правого Сектора».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у понеділок ранковій нараді Кабінет Міністрів ухвалив рішення призупинити транзитні перевезення вантажів російськими автомобілями по території країни – у відповідь на аналогічні дії Росії.

Як відомо, 11 лютого активісти на Західній Україні оголосили про блокаду торговельного транспорту з російськими номерами реєстрації. До акції долучилися Закарпатська, Львівська, Волинська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька, Сумська та Житомирська області.

15 лютого о 18.00 збігає термін ультиматуму до державної влади. Головна вимога – заборонити на державному рівні пересування російських товарів територією країни та не створювати умов для роботи російського бізнесу в Україні.

78

Фото «Думская»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ