бойовики
Рівень терористичної чи сепаратистської загрози в Одеській області становить 8 балів

Терористична та сепаратистська загроза в Одеській області становить 8 балів за 10-бальною шкалою. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив координатор групи «Інформаційний спротив», народний депутат Дмитро Тимчук.

У своєму проекті «Світлофор» (оцінка терористичної/сепаратистської загрози на сході та півдні України станом на 25.09.2015 року) Тимчук описав загрозу в порядку зворотного відліку – від найвищої до найнижчої.

«У Донецькій та Луганській областях – 10 балів. Зберігається напружена ситуація з високим рівнем загрози терактів і диверсій як силами диверсійно-розвідувальних груп російсько-терористичних військ, що проникають в тилові райони, так і проросійської агентури на так званих «звільнених територіях», – повідомив Тимчук.

За даними експерта, рівень терористичної чи сепаратистської загрози в Одеській області становить 8 балів. «На даний момент ситуацію в Одесі та області необхідно розглядати у контексті виборчої кампанії. Антиукраїнські сили та російська пропаганда розкручують тезу про створення централізованого «підпілля» з одеситів (проект «Російська Одеса») як безпосередньо в Одесі, так і в інших населених пунктах, зокрема, в Донецькій області (особливий акцент на Маріуполь) і Луганській області. Особливі спекуляції – на «тисячах одеситів» у складі російсько-терористичних військ», – сказав Тимчук.

Він також повідомив, що Харківська область отримала 7 балів, Запорізька область – 5 балів, Дніпропетровська – 4 бали. Найнижчий рівень загрози – по 3 бали – є на Миколаївщині та Херсонщині.

При цьому Тимчук наголосив, що у зв’язку з загрозою фактичного захоплення влади на місцевому рівні антиукраїнськими силами у контексті цілком «демократичного сценарію» – місцевих виборів, «Інформаційний спротив» переходить на щотижневий формат видачі інформації щодо цього проекту.

Читайте: Терористи готові припинити війну під гарантії амністії з боку Києва, – Тимчук

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ