Демонстранти в Одесі заявляють про підтримку екс-прокурора Одещини Давіда Сакварелідзе
Демонстранти в Одесі заявляють про підтримку екс-прокурора Одещини Давіда Сакварелідзе

В Одесі під будівлею облпрокуратури вимагають відставки новопризначеного прокурора Одеської області Миколи Стоянова. В акції беруть участь кілька десятків активістів, повідомляє Радіо Свобода.

Під будівлею прокуратури вже розбили два намети. Акція протесту розпочалася 30 березня, учасники проголосили її безстроковою. Вони чекають на приїзд Стоянова, щоби вручити йому свої вимоги.

Активісти вважають, що цей чиновник має бути люстрований на виконання відповідного закону. Демонстранти також заявляють про підтримку екс-прокурора Одещини Давіда Сакварелідзе.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 29 березня заступника генерального прокурора України Давіда Сакварелідзе звільнили з органів прокуратури.

Звільненню Сакварелідзе передував тривалий конфлікт з генпрокурором. Сакварелідзе стверджував, що Шокін, зокрема, заважає розслідувати справу «діамантових прокурорів».

У Генеральній прокуратурі пояснили звільнення Сакварелідзе «порушенням прокурорської етики та неналежним виконанням своїх функцій».

30 березня стало відомо, що екс-прокурор Одеської області Микола Стоянов повернувся на свою посаду. Його призначили замість звільненого Давида Сакварелідзе.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ