Нардеп Тетяна Чорновол розпустила руки
Нардеп Тетяна Чорновол розпустила руки

Народний депутат від фракції «Народний фронт» Тетяна Чорновол увірвалася до офісу ТОВ «Надра-Геоцентр», що у Миронівці Київської області, побила секретарку і намагалася винести документи товариства. Натомість, у прес-службі Чорновол заявили, що вона стала жертвою нападу в офісі колишнього члена Партії регіонів, коли намагалася сфотографувати документи компанії.

Як повідомляє УНН із посиланням на правоохоронців, інцидент стався 15 червня. Секретар компанії повідомила міліції, що її побила депутат українського парламенту Тетяна Чорновол. У мережу виклали відео візиту нардепа в компанію. За фактом події відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 125 КК України («Умисне нанесення легкого тілесного ушкодження»). Водночас, у прес-службі Чорновол заявили, що вона стала жертвою нападу в офісі колишнього члена Партії регіонів, коли намагалася сфотографувати документи компанії.

Зазначимо, що ТОВ «Надра-Геоцентр» належить нардепу від ОП Олександрові Онищенку. Чорновол відвідала його тому, що на дану адресу зареєстровано цілу низку фірм, які мають договори спільної діяльності з ВАТ «Укргазвидобування». Сфотографувавши документи, Чорновол хотіла показати, що фактичним власником є ​​народний депутат Олександр Онищенко. За її словами, фірми, які зареєстровані за адресою офісу, не лише мають договори спільної діяльності з ВАТ «Укргазвидобування», але ще й уникають сплати податків у повному обсязі до Державного бюджету, зокрема орендної плати.

Під час фотографування документа довірена особа Онищенка напала на Чорновол та силою відібрала в депутата планшет.

Нагадаємо, Тетяна Чорновол стала радником глави МВС. Яким саме напрямком вона буде займатися, поки невідомо.

Інформаційний Акцент

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ