Оксана Царевич
Царевич була слідчою суддею у багатьох гучних політичних справах

Скандально відома суддя Печерського районного суду міста Києва Оксана Царевич пройшла переатестацію і може вершити правосуддя. Про це в своєму Твіттері написала журналіст «Громадського» Анастасія Станко.

«Всі тести Царевич пройшла. Здатна і судити, і ухвалювати рішення», – написала Станко.

Як відомо, Царевич за часів Революції Гідності ухвалювала неправомірні рішення проти учасників Автомайдану. Під час переатестації вона пояснила свої дії у 2013-2014 роках так: «Жодна особа не встала та не сказала, що я висловлюю в такий спосіб свій громадський протест, тому жодних справ Майдану я не вела».

Також Царевич фігурувала у багатьох гучних справах. Зокрема, саме вона обрала для екс-голови парламентської фракції Партії регіонів»Олександра Єфремова у провадженні про розпалювання міжнаціональної ворожнечі запобіжний захід – заставу на 60 тисяч гривень.

Царевич також була слідчою суддею у справах доби Віктора Януковича, зокрема, у справі про вбивство Євгена Щербаня, в якому звинувачували Юлії Тимошенко. Також Царевич разом із Сергієм Вовком та Ганною Медушевською належали до колегії суддів у першій справі Юрія Луценка.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ