Сергій Чеботар
Сергій Чеботар

Кабінет Міністрів України звільнив Сергія Чеботаря з посади заступника міністра внутрішніх справ. Як повідомив журналістам міністр соціальної політики Павло Розенко, відповідне розпорядження Кабмін ухвалив на засіданні в четвер, задовольнивши заяву Чеботаря. Розенко також сказав, що на це місце призначено нового чиновника, але не уточнив його ім’я, повідомляють Українські новини. Джерело в уряді повідомило, що Кабмін призначив заступником міністра внутрішніх справ Олексія Тахтая. Раніше він очолював Департамент фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку в МВС.

Як відомо, напередодні Чеботар сам подав у відставку після скандалу: біля його будинку в селі Лісники напали на знімальну групу телеканалу ZIK. Як стверджують журналісти, нападниками виявились зять Чеботаря Олег Поліщук та його бізнес-партнер Сергій Гаврилко. Про причетність Чеботаря до корупційних схем ЗМІ повідомляли ще 2014 року.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 13 травня у Верховній Раді група народних депутатів зареєструвала проект постанови про звільнення голови МВС Арсена Авакова через скандал із Чеботарем. Зазначені депутати наполягають на відставці Авакова навіть попри звільнення з посади його заступника.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ