kivalov
Ківалов із дружиною тримають 1,2 млн. дол. готівкою та 1,3 млн. дол. – у банках

Скандальний екс-голова Центрвиборчкому, народний депутат, член фракції «Опоблоку» Сергій Ківалов задекларував безліч нерухомого майна та понад 2 млн дол. Про це свідчить його електронна декларація, передає Інтерфакс-Україна.

Таким чином, Ківалов володіє будинком площею 518 кв. м, у його дружини є будинок площею 672 кв. м. Крім того, подружжя має у власності квартиру на 339 «квадратів» і 7 земельних ділянок.

В е-декларації Ківалова зазначені чотири пари годинників, дві порцелянові вази та кілька статуеток Lladro, два автомобілі Mercedes-Benz 2007 і 2010 років випуску.

Дружина Ківалова є одноосібною власницею багатогалузевого приватного підприємства «Чорнобиль».

За 2015 рік він заробив 74 тис. грн зарплати як народний депутат, 41 тис. грн. як президент Національного університету «Одеська юридична академія», 55 тис. грн довічної плати за звання дійсного члена Національної академії педагогічних наук України, 80,5 тис. грн. відшкодування витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень, 115 тис. грн. пенсії, 41 тис. грн. в якості гонорару від Венеціанської комісії.

Дружина нардепа за цей же період отримала 2,3 млн. грн. в якості зарплати від «СМАРТ-холдингу» та інші невеликі виплати.

Подружжя зберігає в банках близько 1,3 млн. доларів, майже 70 тис. євро, 11 тис. швейцарських франків і незначні суми в гривні. Також ще понад 1,2 млн. дол. у сім’ї зберігається готівкою.

Читайте: «АвтоМайдан» розсекретив палац одіозного екс-глави ЦВК Ківалова (фото)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ