Сергій Ківалов та Владімір Путін
Сергій Ківалов та Владімір Путін

Відомий усій країні фальсифікатор виборів, екс-«регіонал», автор скандального мовного закону, а нині нардеп Сергій Ківалов упевнений, що арешт лідера одеського «Автомайдану» Євгена Резвушкіна – «торжество справедливості».

«Справедливість починає торжествувати! – із неприхованою радістю пише Ківалов на своїй сторінці у Facebook. – Я так розумію, що у правоохоронців до Резвушкіна назбиралося багато запитань. В Інтернеті є інформація про те, що цей кримінальний персонаж вдарив суддю, побив судового розпорядника, штовхнув прокурора і так далі».

Одіозний діяч бідкається, що саме Резвушкін був одним із організаторів дня «відкритих дверей» у розкішному замку Ківалова, що останній називає «вандалізмом».

Нагадаємо, в Одесі міліція затримала лідера місцевого осередку «Правого сектора» Сергія Стерненка, його однопартійця Руслана Демчука і очільника одеського «Автомайдану» Євгена Резвушкіна. Згодом суд посадив під варту на 2 місяці Старненка та Демчука.  Резвушкіна суд постановив тримати під вартою до 7 жовтня.

Як відомо, останнім часом міліція активно «цікавиться» активістами, які виступають проти дій нинішньої влади. Внаслідок подій біля парламенту 31 серпня заарештовано та кинуто за ґрати чимало учасників акції протесту. На допити викликають лідерів «Свободи», щодо кількох із них невдовзі мають відбутися суди й обрання їм запобіжних заходів. Лідер партії «Свобода» Олег Тягнибок у цьому зв’язку заявив, що нинішня влада будує диктатуру.

  • Кывалова до цугундера з його начальныхамы.