санкції
США ввели санкції проти одного з найбільших родовищ «Газпрому»

США додали до санкційного списку одне з найбільших родовищ нафти й газу на шельфі, що належить «Газпрому». Про це пише Європейська правда.

«Бюро промисловості та безпеки додає російське родовище нафти й газу, Південно-Киринське поле, що знаходиться в Охотському морі, в список підприємств, щодо яких введено санкції», – йдеться у рішенні.

Як зазначається, це поле містить значні поклади нафти й газу. «Уряд США ухвалив, що експорт, реекспорт та передача всередині країни будь-якого обладнання, яке підлягає експортному регулюванню, для цього родовища будь-якою особою без попередньої згоди Бюро промисловості та безпеки містить ризики порушення секторальних санкцій проти Росії», – йдеться в документі.

Південно-Киринське газоконденсатне родовище було відкрито в 2010 році. Входить до проектів «Газпрому». Це одне з найбільших родовищ на російському шельфі. За розміром запасів, воно поступається лише Штокмановському родовищу «Газпрому» в Баренцевому морі. Запаси Південно-Киринського поля становлять майже 640 млрд куб. м газу і 97 млн т конденсату.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що наприкінці липня США розширили список санкцій проти РФ з метою посилення діючих обмежувальних заходів.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ