«Фронт ан-Нусра»
СБУ затримала одного з ватажків терористичної організації «Фронт ан-Нусра»

Одного з ватажків міжнародної терористичної організації «Фронт ан-Нусра», який перебував у міждержавному розшуку, затримала Служба безпеки України в Києві.

«Громадянин однієї з колишніх республік СРСР в 2013 – 2014 роках брав участь в сирійському військовому конфлікті У 2015 році бойовик очолив окремий джамаат міжнародної терористичної організації. «Фронт ан-Нусра», – йдеться в повідомленні прес-центру СБ України, оприлюдненому13 листопада. Разом з тим, в СБУ не уточнили, вихідцем з якої країни є затриманий. Шевченківський районний суд Києва обрав іноземцю запобіжний захід у вигляді екстрадиційного арешту, а органи прокуратури почали процедуру екстрадиції.

Нагадаємо, в червні співробітники Служби безпеки України виявили в Дніпропетровську «перевалочний пункт» для тимчасового перебування членів «ІГІЛ». 11 листопада українські прикордонники затримали в міжнародному аеропорту «Бориспіль» (Київська обл.) громадянина Росії, можливого учасника терористичного угрупування «Ісламська держава».

«Фронт ан-Нусра» – «Фронт допомоги народу аш-Шама», «Аль-Каїда в Сирії», – ісламістська терористична організація, що діє на території Сирії. Офіційно є відділенням «Аль-Каїди» на території Сирії та Лівану, але фактично має значну самостійність і власне керівництво.

Угруповання засноване 23 січня 2012 року під час громадянської війни в Сирії. До підйому «Ісламської держави» розглядалася як найбільш агресивне і радикальне угрупування в лавах противників уряду Сирії. Визнане терористичною організацією ООН, США, Великобританією, Австралією, Туреччиною та Росією. Про лідера «Фронту аль-Нусра» невідомо нічого, крім того, що він виступає під псевдонімом Абу Мухаммад аль-Джулані.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, американський безпілотник 12 листопада завдав у Сирії удару, ціллю якого був кат терористичного угруповання «Ісламська держава» Мохаммед Емвазі, відомий під псевдонімом Джихаді Джон.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ