Медики встановили, що одружені чоловіки мають значно міцніше здоров'я ніж неодружені
Як з’ясувалося, одружені чоловіки мають значно міцніше здоров’я, ніж неодружені

Японські медики з університету Йокоґами дослідили переваги, які отримують чоловіки завдяки шлюбу – передає The Daily Mail.

Результати досліджень довели, що одружені чоловіки вдвічі рідше, ніж неодружені, мають надмірну вагу і пов’язані з цим захворювання. Зокрема, вони значно рідше страждають на метаболічний синдром, пов’язаний із цукровим діабетом, високим тиском і ожирінням.

У цілому медики вивчили понад 270 осіб, середній вік яких становить 65 років. У всієї групи виявили цукровий діабет другого типу. Із них 180 осіб одружені, 90 не перебувають у шлюбі.

Крім того, дослідники визначили індекс маси тіла респондентів і вимірювали вміст у них жирової тканини. Виявилося, що у середньому одружені чоловіки удвічі рідше страждають від надмірної ваги, ніж чоловіки-одинаки.

Також одружені чоловіки мають на 58% менший ризик розвитку метаболічного синдрому.

Дослідники звернули увагу на те, що виявлені ними взаємозв’язки виявляються тільки для осіб чоловічої статі, проте не для жінок.

На думку медиків, основною причиною того, що одружені чоловіки мають краще здоров’я, є раціональне харчування і своєчасне звернення по допомогу до лікарів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ