Для участі в АТО випускники військових кафедр мають подати рапорт або укласти контракт

Рішення про призов на військову службу офіцерів запасу, які закінчили військові кафедри і раніше не служили, ще не ухвалено. Воно залежатиме від того, скільки офіцерів-контрактників скористаються можливістю звільнитися з військової служби. Про це повідомив заступник начальника Головного управління персоналу Генштабу ЗСУ полковник Марк Андрусяк, передає ЛІГА.net.

Згідно із законом про вдосконалення порядку проходження служби, в особливий період може бути запроваджено призов офіцерського складу строком на 18 місяців.

У разі необхідності, за наказом міністра оборони, призову підлягатимуть офіцери запасу у віці до 43 років, які мають вищу освіту, ступінь не ступінь не нижче бакалавра та офіцерське звання.

Якщо рішення про такий призов ухвалять, офіцери запасу пройдуть спеціальні курси підготовки терміном до трьох місяців залежно від спеціальності. Міністерство оборони буде готове до проведення таких курсів з лютого 2017 року.

Після проходження курсів офіцерів розподілять до військових частин у пунктах постійної дислокації.

Андрусяк також підкреслив, що випускників військових кафедр після призову залучатимуть до проведення антитерористичної операції  лише на добровільній основі. Для цього офіцер повинен буде подати рапорт або укласти контракт на проходження військової служби.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ