Яценюк
Російські слідчі офіційно вважають, що Яценюк воював у Чечні

Російські слідчі офіційно заявляють, що прем’єр Арсеній Яценюк воював у Чечні проти військ РФ. Про це стало відомо із обвинувального акта українцям Миколі Карпюку та Станіславу Клиху, який оприлюднив їхній адвокат Ілля Новіков, передає Українська правда.

У документі йдеться, що російські слідчі «мають дані», що «до 27.12.1994 в місто Грозний також прибули інші відомі йому (Клиху, – ред.) члени УНА-УНСО». «Це були Музичко Олександр Іванович відомий усім як Сашко Білий, Карпюк Микола Андронович, Малофеєв Олександр, Бобович Валерій, Мазур Ігор Петрович, Шевченко Віталій, Яценюк Арсеній Петрович на прізвисько «Арсен», який зараз є Прем’єр-міністром України…», – йдеться в документі.

Раніше голова Слідчого комітету РФ Олександр Бастрикін заявив в інтерв’ю, що його відомство підозрює Яценюка в тому, що він у 1994 році брав участь у Чеченській війні. Яценюк, який тоді був студентом Чернівецького університету, начебто воював проти російських військ.

Нагадаємо, у Верховному суді Чеченської Республіки РФ 12 жовтня за участю присяжних розпочалися судові слухання по суті у кримінальній справі щодо українців Станіслава Клиха та Миколи Карпюка за участь у Першій Чеченській війні. До зали суду журналістів не пустили. Миколу Карпюка та Станіслава Клиха звинувачують у вбивстві 30 військовослужбовців і замаху на життя ще 15 солдатів. За інформацією Дмитра Корчинського, який свого часу був лідером «УНА-УНСО», політв’язні Клих і Карпюк не були в Чечні під час чеченсько-російських воєн.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ