В МЗС запевняють, що весь процес оформлення паспорта не забере багато часу
В МЗС запевняють, що весь процес оформлення паспорта не забере багато часу

У консульствах та посольствах України спрощено порядок оформлення паспортів. Про це йдеться у повідомленні Департаменту консульської служби МЗС України в Facebook.

У міністерстві зазначають, що завдяки докладеним зусиллям, зокрема ухваленим нормативно-правовим актам, вдалося досягнути безперервного забезпечення бланками паспортних документів, труднощі з якими виникали у попередні роки, та перевести процес оформлення паспортів у штатний режим.

Крім того, на сьогодні з урахуванням внесених до законодавства України змін також максимально спрощено процедуру оформлення закордонного паспорта.

«Фактично громадянин України, звертаючись до консула з приводу оформлення паспорта, має надати документ, який підтверджує українське громадянство, дозволяє встановити його особу, а також підтверджує факт постійного проживання чи тимчасового перебування за кордоном», – зазначається у повідомленні.

В МЗС запевняють, що весь процес оформлення паспорта від подачі заявником необхідних документів та зняття біометричних даних до фактичного виготовлення в Україні у централізованому порядку та подальшої доставки до міністерства не забирає багато часу.

Нагадаємо, з 11 січня 2015 року в Україні почалося оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки.

Читайте: Перехід на внутрішні біометричні паспорти відбуватиметься добровільно

БЕЗ КОМЕНТАРІВ