Огнєвіч поступилася депутатським місцем донці «вчителя Медведчука»

Злата Огнєвіч
Огнєвіч звільнила місце для юриста Ляшка

Народний депутат від Радикальної партії Злата Огнєвіч заявила про складення депутатських повноважень. Про це 10 листопада вона оголосила з трибуни Верховної Ради, пише Newsru.com.

«Я йшла до парламенту не за депутатським мандатом і якимись привілеями. Я йшла як громадянин, який побачив новий шлях України. А зараз я бачу те, що коли немає культури, набагато легше правити і маніпулювати народом», – сказала Огнєвіч.

Вона зауважила, що за цих обставин вона, як культурний діяч, не бачить користі у своєму перебуванні в парламенті. «З об’єктивних причин сьогодні я складаю депутатські повноваження», – заявила Огневіч. Її слова частина сесійної зали зустріла оплесками.

Українська співачка Злата Огнєвіч балотувалася до Верховної Ради за списком Радикальної партії під №4. Огнєвіч – голова підкомітету з питань творчої діяльності, мистецтв, культурно-просвітницької політики Комітету Верховної Ради з питань культури і духовності.

Замість Огнєвіч до парламенту має зайти Тетяна Юзькова за списками Радикальної партії. Вона є членом Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції, адвокат. Юзькова є донькою покійного голови КС Леоніда Юзькова, якого ЗМІ називають одним з учителів одіозного політика Віктора Медведчука.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 1 вересня фракція Радикальної партії вийшла із складу парламентської коаліції. Лідер фракції Олег Ляшко заявив, що його політсила переходить в опозицію до чинної влади, яка, на його переконання, під час голосування за законопроект про внесення змін до Конституції України в частині децентралізації в першому читанні об’єдналася з «Опозиційним блоком», а також «представниками олігархічних груп».

20 жовтня Радикальна партія почала під Кабінетом Міністрів акцію «Тарифний майдан». 2 листопада Ляшко погорожував Раді розстрілом за вірменським сценарієм.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ