Злата Огнєвіч
Огнєвіч звільнила місце для юриста Ляшка

Народний депутат від Радикальної партії Злата Огнєвіч заявила про складення депутатських повноважень. Про це 10 листопада вона оголосила з трибуни Верховної Ради, пише Newsru.com.

«Я йшла до парламенту не за депутатським мандатом і якимись привілеями. Я йшла як громадянин, який побачив новий шлях України. А зараз я бачу те, що коли немає культури, набагато легше правити і маніпулювати народом», – сказала Огнєвіч.

Вона зауважила, що за цих обставин вона, як культурний діяч, не бачить користі у своєму перебуванні в парламенті. «З об’єктивних причин сьогодні я складаю депутатські повноваження», – заявила Огневіч. Її слова частина сесійної зали зустріла оплесками.

Українська співачка Злата Огнєвіч балотувалася до Верховної Ради за списком Радикальної партії під №4. Огнєвіч – голова підкомітету з питань творчої діяльності, мистецтв, культурно-просвітницької політики Комітету Верховної Ради з питань культури і духовності.

Замість Огнєвіч до парламенту має зайти Тетяна Юзькова за списками Радикальної партії. Вона є членом Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції, адвокат. Юзькова є донькою покійного голови КС Леоніда Юзькова, якого ЗМІ називають одним з учителів одіозного політика Віктора Медведчука.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 1 вересня фракція Радикальної партії вийшла із складу парламентської коаліції. Лідер фракції Олег Ляшко заявив, що його політсила переходить в опозицію до чинної влади, яка, на його переконання, під час голосування за законопроект про внесення змін до Конституції України в частині децентралізації в першому читанні об’єдналася з «Опозиційним блоком», а також «представниками олігархічних груп».

20 жовтня Радикальна партія почала під Кабінетом Міністрів акцію «Тарифний майдан». 2 листопада Ляшко погорожував Раді розстрілом за вірменським сценарієм.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ