Гарвардський університет
Лідером став Гарвардський університет

Новий репутаційний рейтинг вишів світу World Reputation Ranking 2016 оприлюднив британський журнал The Times Higher Education. Три перші сходинки посіли навчальні заклади зі США, передає Корреспондент.

Массачусетський технологічний інститут
Массачусетський технологічний інститут
Стенфордський університет
Стенфордський університет

Лідером, як і минулого року, став Гарвардський університет, на другій сходинці – Массачусетський технологічний інститут, на третій – Стенфордський університет.

Четверте і п’яте місця посіли британські Кембриджський і Оксфордський університети.

У дослідженні наголошується, що помітний прорив в рейтингу цього року зробили азіатські навчальні заклади, що потрапили до топ-100 і потіснили європейські виші.

З повним списком рейтингу можна ознайомитися тут.

Токійський університет посів 12-е місце у рейтингу, а китайські університети Цинхуа і Пекінський університет – 18-е і 21-е відповідно. Цим вишам вдалося піднятися з 26-го і 32-го місць відповідно.

Автори доповіді наголошують, що система глобальної вищої освіти поступово розвертається від Заходу до Сходу.

Нагадаємо, рейтинг World Reputation будується на основі опитувань викладачів навчальних закладів. Цього року у ньому взяли участь 10 тис. осіб зі 133 країн світу.

Кожного вченого просили назвати 15 університетів, які, на його думку, є найкращими в дослідженнях і викладанні у дисципліні, яку він опановує.

Читайте: Вищу освіту в Україні фінансуватимуть по-новому – МОН

БЕЗ КОМЕНТАРІВ