150 осіб розпочнуть патрулювання в Чаплинському, Каланчацькому та Генічеському районах
150 осіб розпочнуть патрулювання в Чаплинському, Каланчацькому та Генічеському районах

Колишні учасники антитерористичної операції вже у вересні вийдуть охороняти громадський порядок у прикордонних з Кримом районах області. Про це повідомив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євген Єрашов, передає Укрінформ.

Новий контингент «шерифів» у кількості 150 осіб розпочне патрулювання одночасно у всіх трьох прикордонних з Кримом районах – Чаплинському, Каланчацькому та Генічеському.

Нагадаємо, на Херсонщині у травні 2015 року на засіданні Ради оборони регіону презентували обласний соціальний проект «Шерифи». В рамках проекту 63 колишні учасники антитерористичної операції вже отримали оплачувану роботу громадських шерифів і разом з поліцією охороняють правопорядок у населених пунктах області.

Проект реалізується спільно обласним центром зайнятості, облдержадміністрацією та Головним управлінням Національної поліції в області.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 10 серпня Федеральна служба безпеки РФ звинуватила Головне управління розвідки Міноборони України в підготовці терактів в Криму. В Міноборони назвали заяву ФСБ провокацією.

11 серпня глава Української держави дав доручення привести в посилену бойову готовність підрозділи, що стоять біля адмінмежі з Кримом та на лінії зіткнення на Донбасі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ