Оксана Забужко, письменниця
Оксана Забужко, письменниця

Журналістка «Громадського» Станко під час майсер-класу в Школі журналістики УКУ заявила: «Кожен із нас розуміє, що йдеться не про тероризм ЛНР і ДНР, а про людей, які хочуть відділитися. Це вже інше питання: допомагає їм Росія чи ні? Але це не тероризм. Тероризм – це те, що сталося в Парижі».

Тут же навіть не в тому справа, що «українська журналістка» працює інформаційним пособником російських терористів. Не вона одна така. Повний конспект її спічу на «Телекритиці» – це взагалі якась «явка з повинною». Особливо сподобалось зізнання, що ЗСУ для «Громадського» – «не їхні» війська.

«Ми у своєму словнику кажемо «українські» замість «наші». Відразу ж логічне питання виникає: голубонько, а «ваші» – це чиї»?

Що, знов повертаєтесь до торішнього, кров’ю тисяч загиблих опротестованого ФСБшного темника про «гражданскую войну в Украине»? І не сняться вам ночами ті, чию кров ви, поганці, з лайном мішаєте? Не приходять до вас – розстріляні й закатовані «на підвалах» тими, кого ви так працьовито відмазуєте? Ну нічо-нічо, повідмазуйте ще, карми – вони тепер низе-енько літають…

Але то таке. На всю нашу колаборантську шую емоцій не напасешся. Розбиратись, хто там «аґент впливу», а хто просто «корисний ідіот», – не варт шкірка за виправку…

А от що значно гірше – то це те, що вся ця рашистська пропаґанда в українській обгортці впарюється «майстер-класом»(!!!) – студентам факультету журналістики Українського Католицького університету. А це вже, перепрошую, – 100% «активные меры» за Безменовим: виростити «деморалізоване» (інтелектуально й морально дезорієнтоване) покоління, що було б не здатне «прийняти розумне рішення у справі власного порятунку» (с).

Із чим я й вітаю УКУ та його вельмишановне керівництво.

Панове, ви там не занадто розслабились?

Джерело:Facebook

БЕЗ КОМЕНТАРІВ