Оксана Забужко, письменниця
Оксана Забужко, письменниця

До тактики «гібридного опору». Кажуть, якусь чергову машу столярову (в штанях) не пустили до Києва. Воно, звісно, нічого в нашому російськоокупованому ефірі не міняє (всього-то одну нову атаку відбили!). Але вістка добра тим, що чітко демонструє механізм ефективного «відстрілювання» на «холодному фронті»:

  1. була громадська реакція;

2. після цього відреаґувала СБУ.

За таким самим механізмом, нагадую, торік у липні вдалося недопустити до підозрілого медведчуківського «безплатного православного концерту» з Кустуріцею і Ко в Палаці «Україна» (розчинились тоді воріженьки, «як роса на сонці»!).

Тобто схема вже апробована. Тільки що таке знання в нас «не накопичується» — розпорошується. І тому «громадська партизанка» досі своєї сили не усвідомлює й у 90% випадків там, де треба «зчинити крик», махає рукою — «а, все одно це нічого не дасть!»).

Насправді ж — і дасть, і дає. «Громада — великий чоловік» (с), коли її зусилля правильно спрямовано. (Їх переважно відволікають на «спам» і «лженовини», але й при тому, як бачимо, дещо раз у раз таки вдається!)

Ось і на цю петицію, наприклад, голоси зібрати ТРЕБА.

Важливе, підписуймо, бо час не жде, а якщо проґавимо, то завтра на весь світ стоятиме лемент «українці вибирають російське» — прекрасний козир для сценарію «адіннарот»-і-«іхтамнєт».

Це вже складніше завдання для «партизанської маси», ніж «один точковий удар», — саме ця петиція має не стільки тактичне (в один хід, «стимул — реакція»)), скільки СТРАТЕГІЧНЕ значення, а «стратагему» не всім видно. Люди, не лінуйтеся — ВАШ ГОЛОС СПРАВДІ ВАЖИТЬ!

Джерело: Oksana Zabuzhko (Оксана Забужко)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ