22
В окупованій Ялті стягують плату за вхід на пляжі

Влада окупованої Ялти ввела плату за вхід і перебування на пляжах. Про це повідомляє Крим. Реалії.

Як випливає з прейскуранта, розташованого при вході на пляж, обов’язковою є плата за перебування біля моря – від 200 руб. (близько 75 грн.) до 300 руб. (близько 112 грн.). У якості додаткової послуги пропонується прокат пляжної парасольки за 100 руб. (близько 38 грн.).

11У червні «глава уряду Криму» Сергєй Аксьонов дав розпорядження зробити пляжі на Південному березі безперешкодними для місцевих жителів. Після цього в «Міністерстві курортів і туризму» повідомили, що більшість пляжів в курортних селищах Великої Ялти, а також в Судаку залишаються закритими для місцевого населення.

Нагадаємо, у Мережі з’явилося відео, на якому видно, як поліцейські з автоматами в Криму виганяють людей з пляжу.

Нагадаємо, на півострові стартував третій після анексії курортний сезон. Як і в попередні роки, він ризикує обернутися провалом. Водночас, попри дефіцит туристів, окупаційна влада задекларувала бажання «побити в цьому році всі рекорди». За словами «голови» кримського парламенту Владіміра Константінова, за рік у Криму розраховують прийняти близько 7 мільйонів туристів. Цифра захмарна, адже навіть у найкращі роки півострів приймав не більше 6,1 млн.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ