У Криму згорів легендарний «КаZантип»
У Криму згорів легендарний «КаZантип»

На пляжі «Казантип» у кримському селі Попівка сталася пожежа, внаслідок якої вщент згоріли споруди, які раніше входили до інфраструктури однойменного фестивалю. Про це повідомляє Укрінформ.

За даними видання Avdet, пожежа в дерев’яній будівлі на території пляжу сталася близько 17:00 17 липня.

Відпочивальники поспіхом залишили територію пляжу, звідки йшов густий чорний дим. Місцеві жителі розповіли, що коли вони зателефонували пожежникам, їм відповіли: «Ну і що, нехай горить!».

Місцеві бізнесмени вважають, що пожежа сталася невипадково. «Пішли чутки, що сюди стала молодь з’їжджатися, що буде багато людей. Це справа рук тих, хто хоче, щоби Казантипу в Криму не було», – розповів виданню один із підприємців.

Як відомо, раніше в Криму в селі Попівка (на захід від Євпаторії) з 2001 року і до окупації українського півострова Росією 2014 року проходив фестиваль «КаZантип». Уперше цей захід відбувся в 1992 році та за кілька років перетворився на одну з центральних подій української, а потім і східноєвропейської, електронної музики. Спочатку музичний марафон проходив на узбережжі Азовського моря у місті Щолкіне, поблизу мису Казантип, від якого й отримав назву. Основна сцена розташовувалася в корпусі недобудованої у радянські часи АЕС.

Уже після російської анексії 2014 року «КаZантип» переїхав з Криму на Чорноморське узбережжя Грузії в Анакліа. Проте пізніше організатори проекту заявили, що отримали від кримської влади неофіційну пропозицію знову організовувати захід на півострові, хоча так зване «Антикорупційне бюро Республіки Крим» назвало «КаZантип» «наркофестивалем з філософією розпусти».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ