Наталія Поклонська
Поклонська запевняє, що отримує звернення від кримськотатарських об’єднань з проханням заборонити Меджліс

«Прокурор» окупованого Росією Криму Наталія Поклонська подала позов до так званого Верховного суду республіки про заборону діяльності Меджлісу кримськотатарського народу, інформує ТАСС.

Вона підписала заяву на підставі статті 9 закону РФ «Про протидію екстремістській діяльності». Копію позовної заяви Поклонська вручила заступнику голови Меджлісу Наріману Джелялову.

«Продовжують надходити звернення від кримськотатарського населення, зокрема, від керівників кримськотатарських об’єднань, з проханням визнати протиправною та провокаційною діяльність Меджлісу кримськотатарського народу, а також вжити заходів у частині заборони використання кримськотатарського національного прапора злочинцями, які здійснюють блокади і диверсії проти народів Криму», – зазначила вона.

Як відомо, після анексії Криму Росією в будинках кримськотатарських і проукраїнських активістів часто проходять обшуки за участю російських спецслужб. Про це регулярно у своїх звітах повідомляють міжнародні правозахисні організації.

У Криму 11 лютого відбулися обшуки в будинках кримських татар. Пізніше «прокурор» Криму Наталія Поклонська повідомила про затримання 4 осіб у рамках кримінальної справи за фактом діяльності «терористичної організації «Хізб ут-Тахрір».

За версією російського слідства, «один із членів партії «Хізб ут-Тахір аль-Ісламі» організував місцевий осередок цієї терористичної організації, яка діяла на території Ялти й Алушти».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ