ФСБ
ФСБ вдається до катувань кримських татар електрострумом

Співробітники російського ФСБ в окупованому Криму катували кримського татарина електричним струмом. Про це заявив координатор кримської контактної групи з прав людини Абдурешит Джеппаров, передає 112 Україна.

«У нас вже є прецедент, коли були застосовані тортури до Інвіра Кроша, йому 24 роки, двоє дітей, одружений. До нього були застосовані тортури 16 грудня, коли його обманним шляхом ввели в приміщення РВВС, потім з ним працювали співробітники ФСБ, пропонували, аби він з ними співробітничав», – повідомив Джеппаров. За його словами, парубкові пропонували підписати папір, але він відмовлявся. «Закінчилося тим, що пізно вночі його катували електричним струмом», – розповів правозахисник.

Він повідомив, що з 30 листопада по 21 грудня в Криму пройшли сім обшуків у будинках кримських татар, три з яких – 30 листопада, ще один – 2 листопада і в наступі три дні – ще у трьох кримських татар у Сімферополі. Окрім цього, повідомив Джеппаров, є два вироки суду: одному – 1 рік умовно, другому – 2 роки умовно. Четверо кримських татар, заарештованих у Севастополі за статтею 205, перебувають у СІЗО.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ